USŁUGI TRANSPORTOWE SZCZEPAN PIORUN
facebook logo

Jesteśmy czymś więcej niż tylko spedycją...

Obok działalności ściśle transportowej zajmujemy się także kompleksowym organizowaniem przewozu na potrzeby naszych Klientów. Nieważne, czy masz do przewiezienia jedną paletę, palety na całą naczepę, sto palet, czy może zawartość całego Twojego magazynu – my zadbamy, by Twoja praca została ograniczona do minimum.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko spedycją, nasza współpraca z Klientem nie kończy się na przyjęciu zlecenia i przekazaniu go podwykonawcy, nasza praca w tym momencie się zaczyna. Poza znalezieniem odpowiedniego środka transportu, dopilnowaniem prawidłowego i terminowego przebiegu przewozu, zwrotem prawidłowo potwierdzonych dokumentów dostawy, dbamy o to, by Klient otrzymywał informacje na każdym etapie realizacji transportu, a w razie jakichkolwiek problemów otrzymał od nas niezbędną pomoc i wsparcie, niezależnie od pory dnia.

Naszych partnerów biznesowych traktujemy partnersko. Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest dobra relacja z drugą osobą. Właśnie dlatego nasz zespół tworzą ludzie, którzy budzą się i chodzą spać z uśmiechem na twarzy, pasjonaci, którzy dzięki zamiłowaniu do transportu są również motorem napędowym naszej firmy.

Chcemy, by nasi potencjalni Klienci stali się naszymi realnymi Klientami – dlatego w tym momencie zapraszamy Państwa do współpracy z nami. Nie ma znaczenia, czy są Państwo producentem, czy prowadzą Państwo ogromną, czy też jednoosobową firmę transportową, czy może rozpoczynają Państwo pracę w transporcie – zapraszamy do nawiązania z nami współpracy – kontaktu – jeszcze dziś!